Hurda Krom Fiyatları

Krom Hurda Fiyatı
KromHurda Fiyatı
Paslanmaz Çelik Hurda47,11 TL /Kg
316 Krom Çelik76,50 TL /Kg
304 Paslanmaz Krom Hurda38,16 TL /Kg
Krom Talaşı26,18 TL /Kg
Karışık48,19 TL /Kg

Krom Hurda Fiyatları

Krom hurda fiyatı geri dönüşüm sektöründe çalışan pek çok kişiyi ilgilendirmektedir. Nitekim demir, çelik, bakır ve alüminyumun yanı sıra krom da oldukça değerli bir madendir. Pek çok hurda firmasının geri dönüşüme kazandırdığı krom madeninin fiyatları madenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Kilo hesabı alınan krom hurda fiyatı düzenli olarak güncellenmektedir.

Krom Hurda Fiyatı

Paslanmaz Hurda Fiyatları48,19₺/Kg
316 Krom Hurda Fiyatı68,50₺/Kg
304 Krom40,16₺/Kg
Krom Talaşı30,18₺/Kg

Krom hurda fiyatları illere ve ilçelere göre farklılık gösterebilir. Bu fiyatlar piyasadaki akışa göre belirlenmektedir. En yakın hurdacı firması olarak bizler de piyasada belirlenen fiyatlara göre alım yapmaktadır. Hurdalarınızı ederi üzerinden satabilmenizi sağlıyoruz.

iletişim

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom fiyatları hurdacılar tarafından sıklıkla takip edilir. Güncel hurda krom fiyatlarını İstanbul Hurdacı üzerinden sizler de düzenli olarak takip edebilirsiniz. Sektöründe içindeki gelişmelere uygun şekilde krom hurda fiyatı belirlemekteyiz. Bunun yanı sıra tüm krom hurda türlerinin fiyatlarını da periyodik olarak takip ediyoruz. Kilo hesabı alınan krom hurdaların fiyatları firmamızın bağlı olduğu şu şubelerden öğrenilebilirsiniz:

 • Beşiktaş
 • Ataşehir
 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Beylikdüzü
 • Avcılar

Firmamız üzerinden İstanbul’un farklı noktalarında krom hurda alım ve satım işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün!

Paslanmaz Hurda Fiyatları

Diğer krom hurdası çeşitlerinde olduğu gibi paslanmaz hurda fiyatları da sektörün gidişatına ve atıl eşyanın durumuna göre belirlenmektedir. Kilogram cinsinden güncel fiyat üzerinden alım satım işlemi yapılabilirsiniz.

Geri dönüşüm sektöründe çalışan tüm hurdacılar için önem arz eden paslanmaz hurda fiyatlarını internet sitemiz üzerinden takip edebileceğiniz gibi telefon numaralarımızdan da öğrenebilirsiniz. WhatsApp hattımız üzerinden paslanma hurdanızın çeşidini belirleyebilir, net fiyat bilgisi alabilirsiniz. Genel fiyatlar aşağıdaki gibidir:

 • 316 Hurda Krom Fiyatları: 67,74 TL/Kg
 • 430 Paslanmaz Hurda Fiyatları: 13,59 TL/Kg
 • 201 Krom Hurdası: 27,86 TL/Kg
 • Karışık Paslanmaz Çelik Hurda Fiyatı: 45,08 TL/Kg
 • Krom Talaşı: 30,63 TL/Kg

Krom Hurda Fiyatı

304 krom hurda fiyatı, paslanmaz krom hurdaları ile benzer faktörler üzerinden değerlendirilir. Nitekim 304 krom hurdası, paslanmaz hurdanın bir çeşididir. Geri dönüşüm faaliyetlerinde ham madde olarak kullanılan 304 krom hurda materyalleri, yüksek fiyatlandırmalar üzerinden satıcıların gelir elde etmesine olanak tanır. 304 krom hurdalar kilogram ya da tonaj cinsinden satışa sunulabilir.

Güncel 304 krom hurda fiyatları için İstanbul Hurdacı ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Hurdanızın durumu ve ağırlığı üzerinden sizlere en güncel fiyat bilgisini sunabiliriz.

Hurda Krom Fiyatı

Hurda krom kilosu kaç para?

Hurda krom fiyatları, piyasa koşullarına, arz-talep dengesine ve kromun kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. En güncel hurda krom fiyatları için web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

304 kromun kilosu ne kadar?

304 krom, paslanmaz çelik türlerinden biridir ve fiyatı, global piyasa koşullarına ve yerel arz-talep dengesine bağlı olarak belirlenir. 304 kromun kilo fiyatı hakkında en güncel bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kromun tonu ne kadar 2024?

2024 yılında kromun ton fiyatı, dünya piyasalarındaki değişikliklere, üretim maliyetlerine ve diğer ekonomik faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. En güncel ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

Krom Hurda Fiyatları

Krom hurda fiyatları borsadan belirlenip sonra web sayfamızda güncel tutulmaktadır. Aynı zamanda fiyatlar krom hurdaların çeşitlerine göre de değişiklik göstermektedirler. Sizde güvenilir bir firma arıyorsanız hurda krom gibi birçok malzemenizi adresinizde ve değerinde satımı için hemen hurda kablo fiyatı web sayfasından Whatsapp dan bizlere resim atabilirsiniz. Firmamız Hurda krom fiyatları üzerinden hurdacılara satıldıktan sonra bu hurdalar için geri dönüşüm süreci başlar. Bizim amacımız ülke ekonomisini yükseltmek ve çevre kirliliğini en aza indirmektedir. Fiyatlarımız Sürekli Güncel Tutulmaktadır.

HURDA FİYATLARI

Scroll to Top
Hemen Fiyat Teklifi Alın!