Hurda Sarı Fiyatları

hurda sarı fiyatları

Lütfen 1 Ton Ve Üzeri Hurda İçin Arayınız.

Hurda Sarı FiyatlarıSarı Hurda FiyatıMusluk Sarı Hurda Fiyatı, Hurda Sarı Pirinç FiyatıSarı Talaş Fiyatı Hurda Fiyatları Güncel Değişmektedir.

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Fiyatı
Hurda Sarı192,24 TL /Kg
Musluk170,34 TL /Kg
Pirinç Araiş200,04 TL /Kg
Batarya Vana Su Saati160,11 TL /Kg
Sarı Talaşı200,17 TL /Kg
Ms 58 Ms 64 Ms 70230,32 TL /Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı FiyatlarıSarı Hurda FiyatıMusluk Sarı Hurda Fiyatı, Hurda Sarı Pirinç FiyatıSarı Talaş Fiyatı Hurda Fiyatları Güncel Değişmektedir.

  • Sarı Hurda Fiyatı: 192,24 TL/Kg
  • Musluk Hurda Fiyatı: 170,34 TL/Kg
  • Sarı Talaş Hurdası: 200,17 TL/Kg
  • Pirinç Hurda Fiyatı: 200,04 TL/Kg
  • Sarı Pirinç Hurda Fiyatları: 200,04 TL/Kg
  • Batarya, Vana, Su Saati: 160,11 TL/Kg
  • Ms 58, Ms 64, Ms 70 Hurda: 230,32 TL/Kg

Hurda Sarı satışı için en güncel fiyatlar ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarı hurda fiyatı, müşterilerimizin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Bu fiyatlandırmayı yaparken, hurdanın kalitesi, miktarı ve konumu gibi faktörleri dikkate alarak sizlere en uygun fiyatı sunmayı amaçlıyoruz. İşte güncel sarı hurda fiyatlarımız:

Bu fiyatlar, piyasa şartlarına göre değişkenlik gösterebilir. En güncel ve en uygun fiyatlar için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, sarı hurda ihtiyaçlarınızda en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Hurda Sarı Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı132,11₺/Kg
Sarı Çubuk Ucu155,12₺/Kg
Sarı Pirinç Hurda Fiyatları155,13₺/Kg
Ms 58 Sarı Hurda Fiyatları155,16₺/Kg
Hurda Pirinç Fiyatı146,10₺/Kg
Kızıl Sarı Hurda Fiyatı146,18₺/Kg

Musluk Hurda Fiyatı

Konutlarda, iş yerlerinde ve bilumum hanelerde kullanılan malzemeler zamanla işe yaramaz hale gelir ve hurdaya çıkar. Bu malzemelerden biri de dairelerin kaba inşaatından itibaren kullanımı başlayan musluktur. Musluklar bir süre sonra eskir, bozulur ve kullanım dışı kalır. Musluk hurda fiyatı ise bu süreçten sonra hesaplanır. Sarı hurda fiyatı belirlenirken;

• Musluğun ağırlığı,

• Musluğun cinsi,

• Musluğun çeşidi,

• Musluk malzemesinde kullanılan alaşım gibi özellikler dikkate alınır.

Atıl durumdaki musluklar hurda sektöründe geri dönüşüme sokulur. Öncelikle hurdacı firmaları bu muslukları kilo ve ton halinde toplar. Ardından sarı hurda fiyatları mukabilinde satılır ve geri dönüşüm tesislerine yollanır.

Sıklıkla değişen fiyatları güncel olarak takip edebilmek için bizimle iletişimde kalabilirsiniz. Sarı hurda fiyatı alırken bazı çeşitlerin daha değerli olduğunu da bilmek gerekiyor. Sarı Hurda Araiş MS-70 çeşidinin neden diğerlerinden daha pahalı olduğunu da etki eden faktörler ve piyasa durumu ortaya çıkarıyor. Birçok detay, bu türün değerli olmasına neden oluyor.

Hurda Sarı
 

Musluk Hurda Fiyatı

Musluk Hurda Fiyatı126,11₺/Kg
Su Saati122,12₺/Kg
Vana Hurdası136,13₺/Kg
Maşon Sarısı135,16₺/Kg
Klima Petek Sarısı120,10₺/Kg
Karışık Su Armatörleri146,18₺/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda fiyatlarında genel olarak alaşım türü ve madde miktarları belirleyici rol oynarlar. Sarı pirinç hurda fiyatları söz konusu olduğunda ise sarı pirinç hurda mı, alüminyum mu olduğu önem taşımaktadır. Sarı hurda fiyatları, alüminyum musluk fiyatının iki katından fazladır. Bunun sebebini şu şekilde açıklamak mümkün alabilir.

Musluk hurdalarının tamamında olduğu gibi batarya musluk hurdasında da en fazla hurda bina yıkımları sonucunda elde edilir. Bu yıkımlardan çıkan musluk hurdaları türüne göre sınıflandırılır ve kilo/ton ile satılır. 100 musluk hurdası yaklaşık 50 ila 60 kilogram arasında gelmektedir.

Hurdalarda fiyat aralığı birçok kritere göre değişiklik gösterir. Biz de sarı hurda fiyatlarını piyasaya göre belirleyip müşterilerimize en güncel ve en kârlı şekilde fiyat listesi sunmaya çalışıyoruz. Pirinç hurda sarı fiyatları bilgisi almak için satışını yapmak istediğiniz miktarı bize bildirerek fiyat alabilirsiniz. Kilo veya ton üzerinden fiyat verdiğimiz hurdalar üzerinde belirli tespit çalışmaları yaparak en net fiyat sonucuna ulaşıyoruz.

Bronz Hurda Fiyatı İçin Hemen Arayın | Fosfor Bronz Araiş

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları116,11₺/Kg
Kırkambar Sarı116,12₺/Kg
Sarı Talaşı Hurdası102,43₺/Kg
Külçe Sarı106,46₺/Kg
Bronz Parça146,10₺/Kg
Fosfor Bronz132,18₺/Kg

Hurda Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları

Scroll to Top
Hemen Fiyat Teklifi Alın!