Avcılar hurdacı

!! Bizden Fiyat Teklifi Almadan Hurdanızı Satmayın !!

www.emirhurda.com.tr

Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı olarak, Avcılar ve çevresindeki bireyler ve işletmelere hurda alım satım hizmetleri sunuyoruz. Geniş bir hurda türleri yelpazesi ile hizmet vererek, müşterilerimize rekabetçi fiyatlar ve güvenilir işlemler sunmaktayız. Metal, plastik, kağıt gibi çeşitli hurda türlerinde uzmanlaşmış ekibimizle, sürdürülebilir bir çevre için çaba gösteriyoruz. Detaylı bilgi ve hizmetlerimiz için Emir Hurda web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar Hurdacı Telefonu

Avcılar Hurdacı Telefonu +90 (533) 734 48 46 numarası üzerinden iletişime geçerek, İstanbul genelinde hizmet veren en iyi hurdacılar arasında yer alan Emir hurda fiyatları hakkında alabilirsiniz. Dilerseniz aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp ile hurda fotoğraflarınızı göndererek hurda teklifi de alabilirsiniz. 

- Avcılar /İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

-  Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

-  Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

-  Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

-  Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz… Hurdalarınızın fiyatını öğrenmek  için hemen bize ulaşın!

Avcılar Hurda Fiyatları

Avcılar hurda fiyatları güncel olarak değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek daha yüksek fiyat teklifi alabilrisiniz

HurdaFiyatları
Hurda Bakır210,17 TL /Kg
Soyma Bakır230,74 TL /Kg
Demir Hurda11,59 TL /Kg
Sarı Hurda120,86 TL /Kg
Hurda Kablo100,08 TL /Kg
Alüminyum Hurda55,63 TL /Kg

Avcılar Bölgesinde Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler

Avcılar bölgesinde hurda alımı yaptığımız ilçeler hurdacı Avcılar olarak Avcılar “taki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Avcılar hurdacı firması olarak, verdiğimiz hizmetten her zaman verim alınması prensiplerimizdendir. Bu yüzden, hurda sektöründe en çok tercih edilen ve en iyi hizmeti en güzel şekilde veren firmalar arasında olmamızı sağlıyor.

Avcılar hurda olarak hurdanızı değerinde ve nakit ödeme yaparak almamız, müşterilerimizin maddi olarak bi sıkıntı yaşamasını engellemektedir. Hurda sektöründe en çok tercih edilen ve en iyi hizmeti veren firmamızla tanışmak için tek yapmanız şey bizi aramanız. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir.

  • Ambarlı Hurdacı
  • Cihangir Hurdacı
  • Denizköşkler Hurdacı
  • Firuzköy Hurdacı
  • Gümüşpala Hurdacı
  • Merkez Hurdacı
  • Mustafa Kemalpaşa Hurdacı
  • Tahtakale Hurdacı
  • Üniversite Hurdacı
  • Yeşilkent Hurdacı

!! Bizden Fiyat Teklifi Almadan Hurdanızı Satmayın !!

www.emirhurda.com.tr

Avcılar hurdacı şubesi, eski eşyalarını elden çıkarmak ve fazladan yer kaplamalarını engellemek isteyenlerin uğraması gereken ilk adres niteliğini taşımaktadır. Depolarımızda topladığımız hurdaları herhangi bir işlem görmeden önce bileşen ve türlerine göre sınıflandırıyoruz. Büyük çoğunluğu metallerden oluşan hurda türlerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Pirinç
 • Demir
 • Kurşun
 • Krom
 • Alüminyum
 • Kalay
 • Bakır
 • Nikel

Metal hurdaların dışında, Avcılar hurdacı hizmetinde kâğıt ve plastik hurdaların alımını da gerçekleştiriyoruz.

hurdacı , en yakın hurdacı, hurdacılar, en yakin hurdaci, hurdacılık, hurdacilar, en yakin hurdacı, tekstilkent hurdacı, alüminyum hurdacı, alüminyum hurdacıları, hurdacilik, hurdaçı, izmirli hurdacı, hurda fiyatları, hurda, hurda demir fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda demir fiyatı, güncel hurda fiyatları, bakır hurda fiyatı, demir hurda fiyatı, alüminyum hurda fiyatı, hurdaci, bakırın kilosu, hurdacılar, çolakoğlu hurda, çolakoğlu hurda fiyatları, hurdacılık, hurdacilar, bakir kilosu nekadar, hurda, hurdacı, hurda fiyatları, hurda demir fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda demir fiyatı, hurdaci, güncel hurda fiyatları, bakır hurda fiyatı, demir hurda fiyatı, alüminyum hurda fiyatı, bakırın kilosu, çolakoğlu hurda, çolakoğlu hurda fiyatları, hurdacılık, bakir kilosu nekadar, demir hurdasi fiyat,alüminyum kilosu, hurda demir kilosu, hurda demir kg fiyatı, hurda demirin kilosu, hurda kablo fiyatları, hurda alüminyum kg fiyatı, ahmetal fiyat listesi, bakir kilosu nekadar, hurda demirin kilosu nekadar, sarinin kilosu nekadar, dkp hurda, demir hurdasi fiyat, külçe bakır fiyatları, hurdacı, hurdaci, en yakin hurdaci, saray hurdacı, en yakin hurdacı, hurda fiyatları, hurda demir fiyatları, çolakoğlu hurda fiyatları, hurda demir fiyatı, demir hurda fiyatı, soyma bakır fiyatı, soyulmuş bakır fiyatı, bakır kilo fiyatı, bakır hurda fiyatı, hurda bakır fiyatları, güncel hurda fiyatları, hurda fiyatları güncel, sarı hurda fiyatı, hurda sarı fiyatı, musluk sarı hurda fiyatı, alüminyum hurda fiyatı, alüminyum hurda, bakırın kilosu, hurda demir, hurda bakır, hurda kurşun fiyatı, kurşun kg fiyatı, musluk hurda fiyatı, hurda bakır kilosu, hurda bakirin kilosu, paslanmaz hurda fiyatları, krom hurda fiyatı, bakır kg fiyatı, ormetsan hurda fiyatları, çolakoğlu hurda, ormetsan fiyat listesi, ormetsan fiyat, ormetsan maden fiyat listesi,

Scroll to Top
Hemen Fiyat Teklifi Alın!