Hurda Bakır Fiyatı

hurda bakır fiyatı

Hurda Bakır Fiyatı

Hurda Bakır FiyatıHurda Fiyatları Güncel Olarak Değişmektedir Hurda Fiyatı Demir Bakır Alüminyum Sitemizde Yer Almaktadır.

Hurda Bakır Fiyatı

Hurda Fiyatı
Soyulmuş Bakır Fiyatı300,15 TL /Kg
Lama Bakır İmalat290,34 TL /Kg
Boru Bakır260,24 TL /Kg
Yanık Bakır260,84 TL /Kg
Soyma Bakır Fiyatı290,64 TL /Kg
Külçe Bakır Fiyatları280,24 TL /Kg

Hurda Bakır Fiyatı

     Hurda Bakır FiyatıHurda Fiyatları Güncel Olarak Değişmektedir Hurda Fiyatı Demir Bakır Alüminyum Sitemizde Yer Almaktadır. Eren Hurda, hurda bakır alımında güncel piyasa koşullarına göre en iyi fiyatları sunar. Hurdanın türü, ağırlığı ve bulunduğu konum gibi faktörler fiyatları etkiler. Özellikle özel kategorilerde, yanmış bakır gibi, yüz yüze görüşmeler daha doğru bilgi sağlar.

Güncel Bakır Hurda Fiyatları:

 • Soyulmuş Bakır Fiyatı: 300,15 TL /Kg
 • Lama Bakır İmalat Fiyatı: 290,34 TL /Kg
 • Boru Bakır Fiyatı: 262,24 TL /Kg
 • Yanık Bakır Fiyatı: 262,84 TL /Kg
 • Soyma Bakır Fiyatı: 290,64 TL /Kg
 • Yanmış Bakır Fiyatı: 282,24 TL /Kg
 • Külçe Bakır Fiyatı: 290,15 TL
 • Bakır İzotop Külçe Fiyatı: 260,15 TL

Hurda bakır satışı için web sitemizden en güncel bilgilere ulaşabilir, ekibimizle iletişime geçerek hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları nı öğrenmek mi istiyorsunuz? Yaren Hurda olarak sizlere güncel hurda fiyatları 2024 ile hizmet vermekteyiz.

Günlük Hurda Fiyatları sunan en yakın hurdacı firmamız sizlere gününü her saati hurda fiyatları için yardımcı olmaktadır.

Son günlerde hurda fiyatları sürekli değişmekte olup artış içerisindedir. Firmamız hurda fiyatları hakkında sizlere günün her saati bilgi almaktadır. En doğru fiyat teklifleri için bizleri aramanızı öneririz.

Hurda Demir,Hurda Bakır,Hurda Alüminyum,Hurda Paslanmaz Krom,Hurda Sarı,Hurda Kablo ve diğer metal ve maden hurda fiyatlarını sizlere en güncel hurda fiyatları olarak aktarmaktayız.

Hurda bakır fiyatları, geri dönüşüm sektöründe önem teşkil eden konular arasında yer almaktadır. Nitekim, bakır hurda fiyatları sektörün ivme kazanması açısından göz önünde bulundurulması gereken bir dayanaktır. Fabrikaların imalat safhalarında ham madde ihtiyacını karşılayan bakır, hurdacılık sektörünün bel kemiği konumundadır.

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Fiyatı300,11  ₺/Kg
Soyulmuş Bakır Fiyatı300,12  ₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatı300,17  ₺/Kg
Yanık Bakır Hurda Fiyatı249,16  ₺/Kg

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Bakır madeni, pek çok sektörde üretim aşamasında büyük bir pay sahibidir. Bu nedenle hurda bakır alım satım işlemlerinde, güncel verileri takip etmek önem arz eder. Talebe bağlı olarak, hurda bakır için fiyatlar her zaman farklılık gösterecektir. Fiyatlandırmada etken olan pek çok unsurdan söz etmek gerekir. Ancak geri dönüşüm firmaları ve fabrikaları, hurda bakır fiyatları konusunda başat belirleyici konumundadır.

Sektörde fiyat dinamiğini belirleyen işletmelerin yanı sıra hurda bakır türleri de fiyatlandırmayı büyük oranda etkiler. Bu kapsamda aşağıdaki bakır hurdası türleri arasından Londra Metal Borsası’nda işlem yapıldığını görebilirsiniz:

 • Soyulmuş bakır Fiyatı
 • Kırkambar bakır Fiyatı
 • Lama bakır Fiyatı
 • Tel bakır Fiyatı
 • Kalaylı bakır Fiyatı
 • Bobin bakır hurdası Fiyatı

Hurda türünü öğrendikten sonra hurda bakır fiyatları üzerinden güncel bilgiler öğrenebilirsiniz.

Bakır Hurda Fiyatı

Bakır hurda fiyatları belli başlı kriterler üzerinden ele alınır. Yeniden kullanılacak düzeyde olması bu kriterler arasında temel olarak görülebilmektedir. Geri dönüşüme uygun olup olmadığı kriteri baz alındıktan sonra alım satım işlemleri rahatlıkla yapılmaktadır. Bunun dışında fiyatını netleştirmek için farklı yollar da izlenmektedir:

 • İçeriğindeki metal ve plastiklere bağlı ağırlık hesaplamaları gerçekleştirilir.
 • Elektrik motorlarında yer alan bakırlar için farklı hesaplamalar yapılır. İşlevini yitiren hurda bakırlar için de ağırlık hesaplamaları göz önünde bulundurulur.

Bakır hurdası fiyatları konusunda her zaman bu hususlar ele alınmaktadır. Bunun için hurdacılardan gerekli bilgileri almakta da fayda vardır.

Hurda Bakır Fiyatı

Hurda Bakır Fiyatı sorusunun cevabı, fiyatların diğer sektörlerdeki hareketliliğine göre farklılık gösterebilir. Aynı zamanda da bakırın türüne ve kalitesine göre de belirlenebilmektedir. Fiyatlandırma, firmadan firmaya bağlı olarak da değişiklik içerebilmektedir. Hurda bakırın kilo fiyatını en güncel şekilde en yakın hurdacı nın fiyat listelerinden takip edebilirsiniz. Ya da bizlerin listesini aşağıdaki gibi inceleyebilirsiniz;

 • Soyulmuş Bakır Fiyatı: 230,14 TL/Kg
 • Lama Bakır Hurda Fiyatı: 210,34 TL/Kg
 • Boru Bakır Hurda Fiyatı: 210,24 TL/Kg
 • Yanık Hurda Bakır Fiyatı: 210,84 TL/Kg
 • Soyma Bakır Fiyatı: 232,64 TL/Kg
 • Yanmış Bakır Fiyatı : 210,24 TL/Kg

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyulmuş bakır Fiyatı belirlenirken göz önünde bulundurulan pek çok faktör vardır. Basitçe açıklamak gerekirse soyulmuş bakır, bakır malzemenin kabuklu veya kaplama kısımlarından arındırılmış, saf bakır olarak adlandırılan halidir. Soyulmuş bakır, kalın bir kabuğun çıkarılması veya kaplamanın soyulması sonucu elde edilir. En yüksek kaliteli bakır malzeme olarak kabul edilir. Buna bağlı olarak soyulmuş bakır Fiyatı da diğer bakır türlerine kıyasla daha yüksektir.

Soyulmuş bakır, elektrik ve elektronik sektöründe, motor ve motor parçalarında, elektrikli araçlar ve akümülatörler gibi birçok farklı uygulamada kullanılır. Ayrıca, dekoratif amaçlar için de takı ve aksesuarlar yapımında kullanılabilir. İstanbul Hurdacı olarak hurdalarınız için en yüksek hurda bakır fiyatları sunarak, alım gerçekleştiriyoruz. Böylece farklı sektörlerde kullanılabilmesi için geri dönüşümünü sağlamakta, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Soyma Bakır Fiyatı

Soyma bakır Fiyatı belirlenirken göz önünde bulundurulan pek çok faktör vardır. Basitçe açıklamak gerekirse soyulmuş bakır, bakır malzemenin kabuklu veya kaplama kısımlarından arındırılmış, saf bakır olarak adlandırılan halidir. Soyulmuş bakır, kalın bir kabuğun çıkarılması veya kaplamanın soyulması sonucu elde edilir. En yüksek kaliteli bakır malzeme olarak kabul edilir. Buna bağlı olarak soyma bakır Fiyatı da diğer bakır türlerine kıyasla daha yüksektir.

Soyulmuş bakır, elektrik ve elektronik sektöründe, motor ve motor parçalarında, elektrikli araçlar ve akümülatörler gibi birçok farklı uygulamada kullanılır. Ayrıca, dekoratif amaçlar için de takı ve aksesuarlar yapımında kullanılabilir. İstanbul Hurdacı olarak hurdalarınız için en yüksek hurda bakır Fiyatı sunarak, alım gerçekleştiriyoruz. Böylece farklı sektörlerde kullanılabilmesi için geri dönüşümünü sağlamakta, ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Fiyat Teklifi Alın!